Avusturya Kayak Merkezleri

0

Avusturya Kayak Turları  her bütçeye hitap eden ve kayak konusunda oldukça gelişmiş olan bölgelere sahiptir. Avusturya’da bulunan dağ otelleri her bütçeye hitap ediyor.

Avusturya Turları kış sporları  konusunda öneli ve her geçen gün gelişmekte olan bölgelere sahiptir. Ulaşımın kolaylığı sebebiyle hafta sonu gibi kısa konaklamalarda tercih ediliyor.

Avusturya Kayak Merkezleri’nden en çok bilinenleri Salzburg, Kitzbuhel ve Zell Am See’ dir. Salzburg Kayak Turları hem uçuş alternatiflerinin fazla olması hem de  pistlerinin uzunluğu dolayısıyla rağbet görüyor.

Kitzbuhel 2363 metrede bulunan merkezleri ile Dünya Kayak Şampiyonalarına ev sahipliği yapmıştır. Bunun muhteşem inişlerin yapılabileceği bölgenin 2 ana kayak bölgesi var ve profesyonel sporcular burada pistten piste geçebiliyorlar.  Ayrıca Kitzbuhel’de bulunan tüm merkezlere otobüs servisleri var.

Kitzbuhel gündüz olduğu kadar akşamları da misafirlerine bir çok alternatif sunuyor. Kulüplerden, muhteşem dağ manzarasında romantik akşam yemeklerinin yenilebileceği  mekanlara kadar her bütçeye ve her zevke hitap ediyor Kitzbuhel.

Zell Am See Avusturya Alpleri’ nin en güzel bölgelerinden birtanesidir. Aynı zamanda Zell Am See Avusturya’ nın en güzel yüksek dağı olan Grossglockner’ a çıkış noktasıdır. Buzul oılması sebebiyle Zell Am See Turları yaz kış devam etmektedir.  Zell Am See  turlarında 3 ayrı bölgede kayılabiliyor. Bunlar Zeller Bergbahn, Areitbahndır ve Kaprun bölgesidir.  Kaprun bölgesinin yüksekliği yaklaşık 3029 metre civarında olduğu için yaz ve kış kayak yapılabilmektedir.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz