Zermatt Kayak Merkezi

0

Zermatt Kayak Merkezkinde kaymanın yanı sıra Avrupa’ nın en güzel dağ manzarasına sahip bölgelerinden birtaneside görülebilir. En yüksek çıkış noktasının 3899 mt, iniş noktasıda 1620 mt’ dir.

Zermatt Avrupa’ nın En Güzel Dağ Manzarasına sahip olan bölgedir. Zermatt; İsviçre’nin güney doğusunda Visp’e bağlı  Matterhorn Dağı yamaçlarında bulunmaktadır. Yaklaşık 30 adet zirveyi görebilen Zermatt, doğa ile lüksü birleştirmeyi başarmış durumda.

Zermatta Kayak Merkezinde denge isteyen bu sporu Avrupa’ nın en gözde bölgelerinden birtanesinde yapıyor olmanın yanı sıra birbirinden farklı alternatiflere de katılabilirsiniz.

Zermatt’ ta Görülecek Yerler

Zermatt’ta Görülecek Yerlerin başında hiç şüphesiz Alplerin muhteşem manzarası geliyor. Bunun yanı sıra, daracık sokakları, ünlü ağaç evleri…

Zermatt, şehir içersinde araç trafiğine izin verilmemesi yürüyerek şehri keşfetmeniz çok daha basit ve keyifli hale getiriyor. Zermatt’ tan gelişmiş tren ağı sayesinde isterseniz Cenevre’ ye veya Zürih’ e seyahat edebilirsiniz.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz