İtalya Kayak Otelleri

0

İtalya Kayak Otellerinin bir çoğu kayak yapmanın yanı sıra sizleri doğa manzarasını da sunuyor. Dolomitiler’ de kayak yapmanın keyfini İtalya Kayak Otellerinde yaşayabilirisiniz.

İtalya Kayak Otelleri misafirlerini kusursuz bir şekilde ağırlarken onlara konforu ve lüksü de yaşatıyor. Muhteşem pistelere olan yakınlıkları, gezilip görülebilecek yerlerin fazlalığı ile kış tatili deyince akla ilk gelen bölgelerden birtanesidir İtalya.

İtalya Kayak Otellerinde sınırsız ve kusursuz hizmetin yanı sıra dünyaca ünlü İtalyan Mutfağına ait lezzetleri tatmanızda mümkün.

Val Gardena Kayak Otelleri

İtalya’ nın en önemli kayak merkezlerinden birtanesi olan Val Gardena’ da sayabileceğimiz otellerden bazıları;

Dosses Hotel
4 Yıldızlı Dosses Hotel, pistlere yakınlığından ve kusursuz hizmetinden dolayı tercih edilen otel misafirlerine kusursuz hizmetin yanı sıra konforu da beraberinde sunuyor.

Savoy Otel

Savoy Otel Val Gardena’ da 4 yıldızlı bir oteldir.

Piancavello Otellerinden Bazıları;

Regina Hotel

Regina Hotel Queen Hotel 1971 yılında açıldı. Sıcak bir ortama sahip olan otelde 46 olda bulunmaktadır. Kayak ve yürüyüş parkurlarına sadece bir kaç dakika uzaklıktadır.

Sport Hotel

Sport Hotel kayak merkezlerine yaklaşık 10 metre uzaklıkta bulunan 3 yıldızlı bir oteldir.

Sestriere Otellerinden Bazıları;

Otel Cristallo

Otel Cristallo kayak merkezlerine 500 metre mesafededir. Özenle döşenmiş odalarında muhteşem manzarası eşliğinde kayağın ve sonrasında yorgunluğunuzu çıkarabileceğiniz kafeleri, restoranları ve sağlık merkezleri ile hizmet vermektedir.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz