Borovets Kayak Merkezi

0

Borovets Kayak Merkezleri

Borovets  Kayak Merkezleri Bulgaristan’ ın en büyük merkezlerindendir. Borovets birbirinden farklı pistleri ile Bulgaristan kayak turlarının gözde bölgelerindendir.

Borovets  kayak merkezlerinde zorluk ve kolaylık derecelerine göre 20 pist bulunmaktadır. Snowboard tutkunlarının da tercih ettiği bölgeler arasında yer almaktadır. Bulgaristan’ ın en gelişmiş kayak bölgelerinden olan Borovets Olimpiyat Oyunları düzenlemek amacıyla geliştirilen pistleri ile beraber toplam 45 km. uzunluğundaki pistleri ve çok sayıdaki liftleri ile kayak turlarında spor tutkunları zaman kaybetmeden pistlere kolayca ulaşabilmektedirler.

Borovets kayak turları haricinde yapılabilecek tatiller içinde uygun bölgelerdendir. Dünyaca ünlü Alexander Nevski Katedrali ve Rila Manastırı gibi tarihi mekanların bulunduğu Bovorets’te otellerin bünyesinde bulunan kapalı yüzme havuzları, casinolar, binicilik vs gibi bir çok  aktivitede bulunulabilir.

Borovets Kayak Turları’ nda olduğu gibi Bulgaristan’ ın eğlence merkezlerinden de bir tanesidir.  Borovets’ te İtalyan, Meksika, Amerikan, Çin, Rus mutfaklarına ait birbirinden farklı alternatiflerin yanı sıra Bulgar mutfağına ait lezzetler bulunabilir.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz