Chamonix Kayak Merkezi

0

Chamonix  Kayak Merkezi Avrupa’nın en yüksek tepesi Mont Blanc’ ta bulunmaktadır. 1924’te Kış Olimpiyatları’na ev sahipliği yapmış olan Chamonix 4807 metre yüksekliğe sahiptir.

Chamonix 170 km alanına sahiptir. Ayrıca  merkezde 6 teleferik, 4 gondol lift, 18 adet iskemleli telesiyej, 20 adet tele-ski bulunmaktadır.  Kayağın yanı sıra Aguille de Midi’ye yapacağınız teleferik yolculuğunda bambaşka dünyalarda gibi hissedebilirsiniz.

Chamonix’ te yapabileceğiniz aktivitelerden bazıları da snowboard, kiteboard, buz pateni, atv safaridir. Ayrıca muhteşem doğa manzarasına sahip olan Chamonix her yaşa ve hitap eden merkezleri ile hizmet veriyor. Chamonix konakalama olanakları ile de misafirlerine geniş bir yelpaze sunarken her bütçeye hitap eden otel alternatifleri de oldukça şık ve konforlu bir şekilde hazırlanmıştır.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz