Courchevel Kayak Merkezi

0

Courchevel Kayak Merkezi

Courchevel Kayak Merkezi 600 km. lik Dünyanın en uzun ve en geniş pistlerine sahiptir. 1850 metrede bulunan Courchevel sosyetenin tercih ettiği merkezlerdendir.

Courchevel çocuklu aileler içinde en ideal bölgelerden birtanesidir. Hem güvenlik açısından hemde her zaman karın bulunabilirliğinden dolayı Courchevel Kayak ile ilgilenenlerin dikkatini çekiyor. Helikopter alanı, suni kar makineleri, telekabinleri, teleferikleri, asansörler ve bu harika denge sporu daha rahat öğrenilebilsin diye okullar, çocuk köyü ile çocuklarında keyifle zaman geçirmesini sağlar.

Courchevel, Kuzey Alpler’in tam ortasında yer almaktadır. Courchevel resortlar her seviyedeki ve kategorideki sporcu tarafından tercih ediliyor.

Courchevel’e gidip kaymamak neredeyse münkün değil. 16.30-17.00 arası happy hour’da otellerin şömine önlerinde içkiyle başlar ve akşam sade bir şıklık ya da spor giysilerle gidilebilecek gurme restoranları Le Bateau Ivre veya Le Chabichou’da devam eder.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz