Innsbruck Kayak Merkezi

0

Innsbruck Kayak Merkezleri

Innsbruck Kayak Merkezi Alplerin en ünlü merkezlerindendir. Toplam 130 km uzunluğa sahip olan pistler, toplam 58 adet telefirik, teleski, telesiyej mevcuttur.

Innsbruck buzul olduğundan dolayı, yaz ve kış kayak yapılabilen normal pistler, antrenman pistleri ve birde baby-liftler bulunmaktadır. 3 değişik bölgede kış turizminin keyfini yaşabilirsiniz.

Innsbruck kış sporları merkezleri yıl içersinde binlerce turisti ağırlıyor. Özellikle Almanlar tarafından bölgesel yakınlığı sebebiyle tercih edilen Innsbruck küçük bir şehir olmasına rağmen gören herkesi kendisine hayran bırakıyor.

Insbruck’ta herkes bisiklet kullanıyor, siz de bisiklet kiralayıp güzel bir şehir turu yapabilirsiniz. Gündüzleri sporun tadını ve bembeyaz karın tadını çılarırken akşamları bir cafe veya bara gidip gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz