İtalya Selva Val Gardena Kayak Karnavalı Başlıyor

0

İtalya Selva Val Gardena Kayak Karnavalı misafirlerini büyülemek için harika bir atmosfer yaratacak. Val Gardena Dünyanın En İyi Kayak Merkezlerindendir.

Dünyanın ve Avrupa’nın en iyi kayak merkezlerinden birtanesi olan Selva Val Gardena ‘nın muhteşem pistlerinde her sene düzenlenen Dünya Kupası Yarışlarının yanı sıra düzenlenen İtalya Val Gardena Kayak Karnavalları ile de adından sıkça söz ettiriyor. Dolomitilerin göz bebebiği İtalya’ nın en eski kayak merkezlerinden birtanesi olan Selva Val Gardena 3 Mart’ ta başlayacak olan Kayak Karnavalına şimdiden hazır.

İtalya Kayak Okulları karnaval için hazır.

Her sene bir çok kayak ve snowboard okulu İtalya ‘ da düzenlenen bu kayak karnavalına katılmak için aylar öncesinden çalışmalara başlıyor. Bu sene de Val Gardena ‘ dan 3 kayak okulu ve 100′ den fazla katılımcı ile gerçekleştirecek olan karnaval renkli görüntülere sahne olacak.

Birbirinden farklı ve rengarenk kıyafetleri ile karnavala katılacak olan öğrencilerin yanı sıra ziyaretçiler de keyifli anlar geçirecekler. Kayak Karnavalı Ortisei, Santa Christina ve Selva Kayak Okulları geçit töreni ike başkayacak. Ardından Ortesei Kayak ve Snowboard Okulu eğitmenleri ve öğrencileri tarafından yapılacak gösterilerle devam edecek olan karnavala ilgi oldukça yoğun.

Selva Val Gardena’ da eğlence ve yarışlar bitmiyor.

Selva Val Gardena Kayak Karnavlı ‘nda gündüzleri dünyanın en iyi pistlerinde kayak ve yarışların tadını çıkaracak olan katılımcılar akşamlarını da İtalyan Mutfağı’ nın eşsiz lezzetlerini tadabilecekleri romantik yemekler yiyebilir ve düzenlenecek olan DJ Partilerine katılabilirler. Tüm bunların yanı sıra birbirinden farklı deneyimler de Dolomitiler ‘de ziyaretçilere sunulacak.

6 şar kişilik özel telesiyejlerle çıkılan yüzlerce metrelik zirvelerden kendisini rüzgarın kollarına bırakacak olan kayakçılar için Val Gardena Kayak Merkezi muhteşem bir kar karnaval ve tatil sunacak.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz