Kartalkaya Kayak Merkezi

0

Kartalkaya Kayak Merkezi

Kartalkaya Kayak Merkezi Bolu merkeze yaklaşık 38 km uzaklıktadır. Türkiye’ nin en önemli Snowboard Merkezlerinden biri olan Kartalkaya Kayak Merkezi Köroğlu Dağları’nda yeralır. Aralık ayından Mart ayına kadar kayak yapılabilen Kartalkaya Kayak Merkezinde  ortalama 3 metre kar görülmektedir.

Kartalkaya Kayak Merkezi‘nde 3 adet otek bulunmaktadır. Kartalkaya Otelleri’ ni Dorukkaya,

Kartal Otel ve Grand Kartal Otel diye sıralayabiliriz.  Her bütçeye hitap eden oteller her türlü konfora da sahipler. Otellerde bulunan yüzme havuzları, diskolar ve farklı eğlence mekanları kayak yapmak istemeyen misafirleri sıkılmadan zaman geçirebilmeleri için her şey düşünülmüştür.

Kartalkaya Snowboard Merkezi Türkiye’ deki en önemli snowboard merkezlerinden birtanesidir. Kartalkaya Snowboard Merkezi Bolu merkeze yaklaşık 54 km uzaklıktadır.  Bolu Şehir Merkezi’nden Kartalkaya Kayak Merkezi’ ne yaklaşık 45 dakikada ulaşılabilir. Ve bir çok otelin merkeze servisi bulunmaktadır.

Kartalkaya Nerede?

Kartalkaya kayak merkezi Bolu şehir mekezinin güneydoğusunda yer almaktadır. Bolu şehir merkezine 54 km uzaklıkta, Ankara Karayoluna ise yaklaşık 28 km. uzaklıktadır. Bolu şehir merkezinden kayak merkezine ulaşım 45 dakika sürmektedir.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz