Kitzbuhel Kayak Merkezi

0

Kitzbuhel Kayak Merkezi 2363 metre de Dünya Şampiyonalarının yapıldığı bölgelerdendir. İki ana kayak bölgesi bulunan Kiztbuhel’ de 163 pistler bulunuyor.

Kitzbuhel Kayak Merkezi iki ana bölgeden oluşur ve profesyonel kayakçılar pistten piste kayarak geçebiliyorlar. 81 kolay, 69 orta, 13 zor pisti ile Kitzbuhel kaymaya yeni başlayacaklar içinde ideal bölgelerdendir.

Kitzbühel  pistleri dört ana bölgeye ayrılmış durumda ve her pistte otobüs servisi var. Pistlerden en büyüğü olan Hahnenkamn’a gondolla ya da iki teleferikle ulaşılıyor. Jochberg -Pass Thurn ‘kayak safarisi’nin başlangıç noktası Pengelstein pisti. Kitzbuhel otelleri ve turları ile kış sporlarının keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Kitzbuhel’ e yaklaşık 2,5 saatlik Münih uçuşunun ardından 2 saatlik kara yolculuğu ile ulaşabilirsiniz. Münih Havalimanı Kitzbuhel arası yaklaşık 263km.dir.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz