Pamporovo Kayak Merkezi

0

Pamporovo Kayak Merkezi

Pamporovo Kayak Merkezi Doğu Avrupa’ nın en önemli kayak merkezlerinden bir tanesidir.  Avrupa’ lı kayakçılardan  olduğu gibi Türkler tarafındanda yoğun ilgi görüyor.

Pamporova Otel’leri Avrupa standartlarındaki gibi lüks ve konforludur. Pamporovo ünlü Bulgaristan gece hayatının nabzının attığı yerler arasındadır.

Pamporovo yılda yaklaşık 150 gün kar olmasına rağmen güneş yüzünü her zaman gösteriyor. Ege İklimi etkisinde olan bölgede kar kalınlığı  ortalama 1,40m’ dir. Bölgede Aralık ayından Nisan ayının ortalarına kadar kış sporları  yapılabilmektedir.

Pamporovo Turları boyunca karın ve güneşin tadının çıkarıldığı gibi ormanların ortasında küçük kır lokantalarında Bulgar Halk Dansları eşliğinde yerel lezzetleri tadabilirsiniz.

Pamporovo’ da her bütçeye uygun oteli bulmak mümkündür. 3 yıldızlı tesislerden 5 yıldızlı lüks otellerde konaklamaya dair her türlü talebe karşılık vermektedir.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz