Piancavallo Kayak Merkezi

0

Piancavallo Kayak Merkezi 1300 metre yükseklikte Monte Cavallo Dağı’ nda bulunmaktadır. Piancavallo ’ da kaymayı bilmeyenler için okullar var.

Piancavallo’da muhteşem pistlere, şık restoranlardan kaymak için gerekli ekipmanların temin edilebileceği dükkanlara kadar aranılan her şey bulunabilir.

Piancavallo italya’ nın en romantik şehirlerinden birtanesi olan Venedik’ e sadece 2,5 saat mesafede olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Kış tatillerinde hem biraz romantizm hem de spor yaparak geçirmek isteyenlerin tercih ettiği bölgelerden bir tanesidir Piancavallo

Piancavollo Sportif Aktiviteler

Piancavallo ’ da kaymanın yanı sıra birçok sportif aktivitede de bulunabilirsiniz. Piancavallo Bisiklet Turları’ dır. Caneva yoluyla Sacile doğa severler için en uygun parkurlardandır. Tırmanışı seviyor ve adrenalinden hoşlanıyorsanız Piancavallo ’ da adeta adrenalin ile hızı birleştirerek eşsiz bir deneyim yaşabilirsiniz. Barcis’ten aşağı doğru kendinizi bıraktığınızda ise rüzgarla dans ediyormuşçasına dünyaya kayıtsız kalmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Piancavallo ’ da kayağın yanı sıra trek yapmak isteyenler içinde bir çok alternatif bulunuyor. Pian del Cansiglio, Friuli Dolomitler Tabiat Parkı, Carnia Prealpi’ da yürüyüş yaparken doğanın sonsuz huzuru ruhunuzu saracak.

Kış ve Yaz Sporları için en ideal bölge Piancavallo

Kış ve Yaz Sporları için en ideal bölge Piancavollo’ da birbirinden farklı spor dallarında bulunabilirsiniz. Piancavallo Kış Sporlarını snowboard, buz hokeyi, kayak çeşitleri, biathlon,curling,sleddog olarak sıralayabiliriz. Aynı zamanda dağ bisikleti, tırmanış, yürüyüş,sörf ve yelkenli, okçuluk gibi doğa ve dağ sporları içinde en ideal bölgelerden bir tanesidir Piancavallo.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz