Piancavallo Kayak Turu

0

Piancavallo Kayak Turu ulaşımın kolaylığıyla da tercih edilen programlara Venedik Havalimanından yalnızca 1saat uzaklıktadır.

Birçok Dünya şampiyonasına ev sahipliği yapan Piancavallo hem profesyonel hemde amatör kayakçılar tarafından tercih ediliyor. Kayak yapmanın yanı sıra bir çok kış sporunu da yapabileceğiniz Piancavallo’ da buz pateni ve curling, slalom ve süper slalom, kros kayağı da ayapabilirsiniz. Bunun yanı sıra tırmanış ve trekking yapabileceğiniz bölgeler bulunmaktadır.

Piancavallo’ da kış sporlarının yanı sıra yaz aylarında da yapılabilecek bir çok aktivite vardır ki bunların başında rüzgar sörfü, yelken,dalış gibi su sporları gelmektedir. Heryıl düzenlenen Avrupa Motor Şampiyonasında Barcis Yarışları’ da Piancavallo’ da yapılmaktadır. Ve tabiki araba yarışları ve ralliler.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz