Sömestre Kayak Turları

0

Sömestre Kayak Turları, kayak sporunu denemek isteyenler ve ileri düzeyde kayakçılar için farklı alternatifler sunuyor. Kayak Turlarında spor yapmanın keyfini yaşarken beyazın huzuru ruhunuzu dinlendirecek.

Günümüzde oldukça revaçta olan  Kayak Sporu her geçen sene yeni teknikler ve şekilleri ile hem sporseverleri hem de profesyonelleri sporcular  bu işleri profesyonel olarak yapan turlara yönlendiriyor.

Sömestre Kayak Turları ile Kaymayı Öğrenebilirsiniz

Kayak Turları’ nda daha önceden bu sporu denememişseniz bile rahat ve kolay öğrenme metotlarıyla yeni başlayanların öğrenme eğrileri kısalırken orta ve ileri düzeydeki kaymayı sevenlerin kendilerini geliştirmelerine fırsatlar ve olanaklar sağlamaktadır. Bir çok merkezde çalışan profesyoneller  sayesinde unutulmaz bir kış tatili geçirilebilir.

Kış Sporları Turları’nda malzeme seçiminizde sizlere yardımcı olmak üzere öncelikle sizlerin bilgi ve seviyenizi belirlemenize yardımcı olacak yeterli bilgi ve donanıma sahip kişiler bulunmaktadır.

Yeni Başlayanlar: Düşük eğimli pistlerde genellikle profesyonel kayakçılar eşliğinde kaymayı tercih etmeliler.

Orta Düzey: Temel tekniklerini bilen az çok pistler hakkında bilgi sahibi olan, oldukça kontrollü davrananlar için kullanılır.

İleri düzey: Bol kar, buzlu, dik her tür koşulda ve tüm pistlerde süratli ve kontrollü kayabilen ve yarışlarda da adlarını duyurmaktadırlar.

Türkiye Kayak Federasyonu Kış Olimpiyatları ile oldukça yol kat etmiş ve sporun ülkemizde gelişmesine katkı sağlamıştır.

Tüm bunların yanı sıra her sene düzenlenen Dünya Üniversitelerarası Kış Oyunları ile Kayak Turları oldukça fazla rağbet görmekte ve yoğunluk yaşamaktadır.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz