St. Moritz Kayak Merkezi

0

St Moritz Kempinski Kayak Merkezi

St Moritz Kempinski Kayak Merkezi Dünya’ nın en çok rağbet gören bölgelerinden birisidir. St Moritz Kayak Merkezi’nde  Kempinski Hotel lüksüyle yaşayacaksınız.

St Moritz Kayak Turları boyunca  buz pateni, buz tırmanışı ve kış golfü gibi kış sporlarını da yaparak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

1980′li yılların sonuna doğru tanınmaya başlayan St. Moritz Kayak Merkezi Avrupa sosyetesi ve iş adamlarının en çok tercih ettiği bölgelerin başında geliyor. Kayak yaparken Kempinski Otel lüksünü de yaşamak isteyen misafirleri için her şeyin düşünülmüş olduğu St Moritz Kempinski Otel’ de unutulmayacak bir Kış Tatili sizleri bekliyor.

Kayak ve snowboard tutkunları için St. Moritz

St Moritz Kempinski Otel‘in tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden bir tanesi Kempinski Otel zarafetinin yanı sıra 350 km. lik kayak pistlerdir. Snowboard tutkunları için en ideal bölgelerden olan St. Moritz aynı zamanda Uluslararası Alpin kayak yarışmasına da ev sahipliği yapıyor.

St Moritz Kempinski Otel Oda Tipleri

St. Moritz Kempinski Otel’ de geçireceğiniz günlerde  St. Moritz Kayak Turlarında Kempinski, konforu yaşatabilmek için Resort Double Room, Grand Deluxe Oda:1,Classic Junior Suite,Deluxe Junior Suite,SPA Suite, SPA Corner Suite,Tower Suite oda tipleri ile siz değerli konuklarını ağırlamaya hazır.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz