St. Moritz Kayak Turu

0

St. Moritz Kayak Turu ile hem Avrupa’dan hemde Türkiye’den her yıl milyonlarca spor severi ağırlıyor. Pistleri ve lüks konaklama merkezleri ile Avrupa’ nın en gözde kayak merkezidr.

St. Moritz 1928′ de 2.  Kış Olimpiyatları’nın  ev sahipliği yapmıştır ve o günden bu yana popülerliğini korumaktadır. Lüks ve konforlu otellerinin yanı sıra şık restoranları ve sportif etkinlikleri ve gece hayatı ile St. Mortiz hem büyükler hemde çocuklar için en ideal kayak bölgelerindendir.

St. Motitz’e ulaşımınızı Türkiye’den İsviçre’ ye Swissair ve Türk Hava Yolları’ nın düzenlediği karşılıklı seferler ile önce Zürih Havalimanına uçabilir oradan da özel transfer ki en çok tercih edilendir ve ya Swiss Railways ile yani tren ile gidebilirsiniz.

St. Morirtz Kayak Turları’nda bu spor dalı haricinde bir çok aktivitede bulunabilir akşamları lüks otellerde şaraplarınızı yudumlarken romantik dakikalar geçirebilirsiniz.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz