Yurtdışı Kayak Turları

0

Yurtdışı Kayak Turları ile her sene milyonlarca kişi karın ve sporun tadını çıkarmak için dünyanın farklı bölgelerine seyahat ediyor.

Yurtdışı Kayak Turları, daha önceden hiç kayak yapmamış olan kişiler bile inanılmaz keyifli zaman geçirerek hem kaymayı öğrenebilir hemde farklı kültürler tanıma fırsatı yakalayabilirler. Yurtdışında birbirinden ünlü ve güzel pistlerde kaymanın tadını çıkarmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan bölgeler İsviçre, İtalya,Fransa, Avusturya ve hiç kuşkusuz Bulgaristan kayak merkezleridir. İsviçre’ de St. Moritz, İtalya’ da Selva Val Gardena, Fransa’ da Chourchevel, Avusturya’ da Innburgs, Bulgaristan’ da 2012 Kış Olimpiyatlarınında yapılacağı Bansko tercih edilen bölgelerdendir.

Yurtdışı Kayak Turları’nda sizlere yardımcı olacak profesyonel kayakçılar malzeme seçimlerinizde yardımcı olabilecekleri gibi yeni başlayanlar için özel derslerde veriliyor.

Yeni Başlayanlar: Düşük eğimli pistlerde genellikle profesyonel kayakçılar eşliğinde kaymayı tercih etmeliler.

Orta Düzey : Temel kayak tekniklerini bilen az çok kayak pistleri hakkında bilgi sahibi olan kayakçılar için kullanan terimdir.

İleri düzey: Bol kar, buzlu, dik her tür koşulda ve tüm pistlerde süratli ve kontrollü kayabilen kayakçılar.

Günümüzde en gözde sporlardan olan kayak ve snoowboard kış turizmini de canlandırmaya başladı. Türkiye’ nin her bölgesinden milyonlarca sporsever pistlerti ve konaklama merkezlerinin pistlere olan yakınlığından dolayı yurtdışı turlarını tercih ediyorlar.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz