Yurtiçi Kayak Merkezleri

0

Yurtiçi Kayak Merkezleri

Yurtiçi Kayak Merkezleri kış aylarında yakın bölgeleri tercih edenler için en ideal bölgelerdir.Yakın Yurtiçi Kayak Merkezleri Uludağ, Kartepe, Kartalkaya’ dır.

Yurtiçi Sömestre Turlarının yanı sıra haftasonu kaçamakları içinde tercih edilen Yurtiçinde birbirinden farklı bölgelerde, farklı otel alternatifleri ve aktiviteleri ile misafirlerini ağırmalamaya başladı bile.

Yurt içi Kayak Merkezlerinin başında herkesin bildiği Uludağ gelir. Türkiye’ nin en eski ve en gözde merkezlerinden olan Uludağ her bütçeye hitap eden otel alternatifleri ile her yıl Kış Turizminde yurtiçi ve yurtdışından bir çok turisti ağırlıyor. Uludağ’ da aralık – ocak aylarında kar kalınlığı 60- 80 cm arasında değişirken ocak sonuna doğru kar kalınlığıda artmaya başlıyor.

Uludağ  Turlarında sıkça kullanılan  otellerden bazıları Karinna Hotel, Grand Yazıcı, Beceren Hotel, Ağaoğlu My Resort Hotel’ dir.

Yurtiçi Kayak Merkezleri haftaiçi ve hftasonu birbirinden farklı konspetler ve konaklama alternatiflerini misafirlerine sunmanın yanı sıra bir çok merkezde kaymayı bilmeyenler için hocaları, malzeme ve ekipman  kiralamaları ve profesyonel destek alabilmeleri mağazalar bulunuyor.

Hemen her bölge de bulunan ve çok düzgün pistlere sahip olan Türkiye Kayak Merkezleri her sene binlerce yerli ve yabancı binlerce turisti ağırlıyor.

Uludağ Kayak Turlarının yanı sıra özellikle İstanbul ve çevresinde konaklayın hafta sonları tercih ettikleri Bolu Kartalkaya ve Sapanca Kartepe’ de oldukça revaçta olan Kayak Merkezleri’ ndendir.

Yurtiçi Kayak Merkezleri arasında yakınlarda bulunan merkezlerin yanı sıra, Erzurum Palandöken ve  Sarıkamış’ta  tercih edilen bölgelerdendir.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz