Borovets Kayak Otelleri

0

Borovets Kayak Otelleri rahatlığı ve konforu ile Avrupa’nın en yeni ve popüler kayak merkezinde birbirinden farklı ve her bütçeye uygun otel alternatifleri sunulmaktadır.

Borovts Kayak Otellerinden bazıları;

Yastrebets SPA & Wellness Hotel

Yastrebets SPA & Wellness Hotel’ in en büyük özelliklerinden birtanesi muhteşem çam orman manzarası ve tertemiz havasıdır. Her ne kadar kayak oteli olarak kullanılsa da aslında tam bir sağlık otelidir. Standart odaları, aparlar ve Finnish Köyü denilen ağaç evleri ile farklı oda alternatifleri mevcuttur.

Egzotik spa terapileri ile vucüdunuzun yenilenmesi için Yastrebets SPA & Wellness Hotel’de birbirinden farklı alternatifler sunuluyor.

Lion Borovets Hotel
Borovets Bulgaristan ve en popüler ilk uluslararası kayak merkezidir. Deniz seviyesinden 2000 mt yüksekte bulunan ve Rila Dağı’ nın kuzet yamacında bulunan Borovets ana telesiyej istasyonuna yürüyüş mesafesinde bulunan 4 yıldılı Lion Borovets Hotel misafirlerinin rahat bir kış tatili geçirmeleri için dizayn edilmiştir adeta. 24 Adet stüdyo daire tipinde odalar mevcuttur. Çocuklu aileler için tercih edilen otelin her odasında mikrodalga, buzdolabı, mini bar ve bir tablo ile donatılmış küçük bir mutfak kutusu da bulunmaktadır.

Bulgaristan Kayak Otelleri

Yurtdışı Kayak Otelleri

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz