Borovets Kayak Turu

0

Borovets Kayak Turu Türkiye’ ye yakınlığı ve pistlerin rahatlığı sebebiyle en Türkiye’ de en çok tercih edilen merkezlerdendir. Yılın 150 günü kayak yapılabilmesininde çok büyük avantajdır.

Borovets İstanbul’dan yaklaşık 550 km. uzaklıktadır ve 9-10 saat süren kara yolculuğu ile ve ya 1 saatlik uçuş mesafesinde bulunan Sofya’dan, 1 saat buçuk saate yakın transferle Borovets Kayak Merkezine varılır.

Borovets’ te kaymanın yapmanın dışında da gezilebilecek bir çok yer var. Bunlardan bir kaçı Dünyaca ünlü Alexander Nevski Katedrali ve Rila Manastırıgibi tarihi bölgelerdir.

Borovets Bulgaristan’ ın en önemli merkezlerinden birtanesi olduğu gibi eğlence merkezlerinden de biridir. Gece kulüpleri, barlar, karaoke barlar ile her yaşa ve her kitleye hitap eden farklı müzik ve aktiviteleriyle, sabaha kadar süren eğlenceli şovlar sunuyor.

Bulgaristan Kayak Turları

Yurtdışı Kayak Turları

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz