Bulgaristan Kayak Turları

0

Bulgaristan Kayak Turları, Doğu Avrupa’nın en önemli kayak merkezlerinden olan bölgeye her yıl dünyanın birçok bölgesinden binlerce turist gelmektedir.

Bulgaristan Turları snowboard ve diğer kış sporları içinde oldukça müsait olan dağları sebebiyle özellikle sporcular için uygundur. Son zamanlarda bölgenin yakınlığının da çok büyük etkisi ile Türkiye’den de bir çok sporseveri ağırlıyor.

Çocuklu ailelerinde tercih ettiği Bulgaristan daha önce hiç kaymamış kişiler için sunduğu farklı alternatiflerle öğrenmeyi zevkli bir hale getiriyor.

Pistlerin zorluk kolaylık derecelerinden, malzeme ve ekipman kiralama hizmetlerine kadar bir çok servis sunulmaktadır.

Bulgaristan Kayak Turları

Bulgaristan’da kaymanın keyfini yaşamanın yanı sıra dünyanın en güzel SPA merkezlerinde masajlar yaptırabilir bu sayede hem bedeninizin hem de ruhunuzun dinlenmesini sağlayabilirsiniz. Dünyanın her yerinden bir çok turistin hem kış turizmi için hem de sağlık turizmi için Bulgaristan’ ı tercih ettiğini göz önünde bulundurarak bölgedeki sağlık turizminin de hızla gelişmekte olduğunu da söyleyebiliriz.

Bulgaristan Turları boyunca Bulgar yemeklerini tadabilir, bitmek bilmez Bulgaristan gece hayatında stres ve yorgunluk atabilirsiniz.

Bansko Kayak Turu

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz