Bozdağ Kayak Merkezi

0

Bozdağ Kayak Merkezi İzmir Ödemiş Bozdağı Köyü sınırları içerisinde bulunur ve kayak merkezinde kar kalınlığı 80-120 cm. civarında seyretmektedir.

Bozdağ Kayak Merkezi kayak alanları 1528 m. – 2157 m. yükseklikleri arasındadır. Bozdağ Kayak Merkezi’nde 2 tane teleski 1 adet telesiyej bulunmaktadır.

Bozdağ’ da spor yapmanın yanı sıra gündüzleri çevre gezileri akşamları da şömineli şark köşeli dağ ve ova manzaralı barında içkilerinizi yudumlarken haftasonları canlı müziğin tadıını çıkarabilirsiniz.

Bozdağ İzmir ve çevresindeki iller tarafından daha çok rağbet görsede sezonluk olarak Türkiye’ nin her köşesinden ziyaretçileri ve sporcuları ağırlıyor.

Ege bölgesinde günü birlik turların için tercih edilen Bozdağ, 1500 araçlık otoparkı olması da en büyük avantajlarından birtanesidir. Torbalı’ ya 150 km, Salihli mevkiine ise 130 km uzaklıktadır. Bozdağ’ a şehir merkezinden otobüsle ulaşmak mümkündür.

Yurtiçi Kayak Merkezleri

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz