Salzburg Kayak Merkezi

0

Salzburg Kayak Merkezi özellikle çocuklu aileler için oldukça uygundur. Avusturyanın dördüncü büyük şehri olan Salzburg Kış Sporları içinde tercih edilmektedir.

Avusturya’ nın bir eyaleti olan Salzburg pistleri ve doğal yapısı dikkatleri üzerine çekiyor. 850 rakımda bulunan Salzburg’ un zirvesi 2188 metredir.

Avusturya Salzburg turlarına dünyanın birçok bölgesinden olduğu gibi ülkemizden de her sene binlerce turist katılmaktadır. Avrupa’ nın en ünlü merkezlerinden bir tanesi olan Salzburg, yeşil doğası ve kaleleri ile de tercih edilen bölgelerdendir.

Salzburg’da Gezilmesi Gereken Yerler

Salzburg’da gezilmesi gereken yerlerin başında Hohensalzburg yani Salzburg Kalesi gelir. Salzburg turları esnasında 1705 yılından beri hala işletilmekte olan Tomaselli’ de mutlaka bir kahve içerek yorgunluk atılabilir.

Salzburg’ ta müziği tüm ruhunuzda hissedebilirsiniz neredeyse müziğin başkenti sayılabilecek bu daracık sokaklara sahip olan ve ortaçağ mimarisini tüm güzelliği ile gözler önüne seren şehir aynı zamanda dünyaca ünlü müzisyen Mozart’ ın doğduğu şehirdir.

Salzburg Kayak Turlarında, Avusturya otelleri ücretsiz servisleri ile çevresinde bulunan farklı pistlere de giderek Avusturya Kış Tatilinin tadını doyasıya çıkarılabilir. Bunun yanı sıra Avusturya – Salzburg turlarında farklı şehirlere giderek farklı kültürler ve şehirler tanıma fırsatı da bulunabilir.

Avusturya Kayak Merkezleri

Yurtdışı Kayak Merkezleri

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz