İtalya Kayak Merkezleri

0

İtalya Kayak Merkezleri konumu itibari ile muhteşem Dolomitiler’ de bulunuyor. Tırmanma kayaları, trekking ve tabi ki muhteşem pistleri işe İtalya Kayak Merkezleri ün yapmıştır.

İtalya’ da, Val Gardena, Piancavallo ve Sestriere gibi kayağa en uygun bölgeleri ile neredeyse nisan ayına kadar kayılabiliyor. Birbirinden farklı zorluk derecelerinde ve eğimlerindeki pistlerde rüzgara karşı durmanın keyfıni İtalya Dolomitiler’ de çıkarabilirsiniz.

İtalya Kayak Merkezlerinde profesyonel yarışların yapıldığı biliniyor. Profesyonel yarışmacıların yanı sıra kaymayı yeni öğrenecek olanlarında kolayca öğrenebileceği bölgelerden birtanesi olması sebebiyle İtalya her sene binlerce spor severi misafir ediyor.

İtalya’ nın farklı bölgelerinde düzenlenen yarışmalar ve şehirlerinde yapılan etkinliklerle hem sporcuların hemde kış tatillerini İtalya Kayak Turları ile geçirmek isteyenler için alternatifler sunuyor.

İtalya’ da kış turizminin en yoğun geçtiği bölgelerden bazıları Piancavallo, Sestriere, ve Selva Val Gardena’ dır.

İtalya merkezlerinin birbirinden farklı siyah, kırmızı, mavi pist alternatifleri sunmaktadır.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz