Val Gardena Kayak Merkezi

0

Val Gardena Kayak Merkezi , Santa Cristina ve Selva Gardena merkezlerini içeren Val Gardena köyünde yer almaktadır. Toplam pist uzunluğu 105 km dir.

Val Gardena Kayak Merkezi , Santa Cristina ve Selva Gardena merkezlerini içeren Val Gardena köyünde yer almaktadır. Toplam pist uzunluğu 105 km olan Val Gardena’ da Aralık – Nisan ayları arasında kayak yapılabilmektedir. Ortisei’de 10, Santa Cristina’da 15 ve Selva Val Gardena’da 22 adet lift bulunuyor.

İniş yarışmalarının dünyaca ünlü merkezi Val Garden snowboard için de en uygun bölgelerdendir. Alplerin muhteşem karında hem atlayacak rampalar bulabilir hemde kimsenin kaymadığı yerde snowboard yapabilirsiniz.

Val Gardena Kayak Merkezi pistleri dünyaca kayak yarışlarında federerasyonlar tarafından tercih ediliyor: En son İtalya Selva Val Gardena Kayak Merkezi’nde yapılan Dünya Kupası Erkekler İniş Yarışı’nı İsviçreli Silvan Zurbriggen kazandı.

İtalya Kayak Merkezleri

Yurtdışı Kayak Merkezleri

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz