Yurtdışı Kayak Merkezleri

0

Yurtdışı Kayak Merkezleri

Yurtdışı Kayak Merkezleri denilince ilk etapta akla gelen birkaç ülke ve bölge vardır.  Yurtdışı Kış Sporları denilince ilk etapta akla gelen birkaç ülke ve bölge vardır.  İsviçre, Avusturya, Fransa ve Bulgaristan bu bölgelerden bazılarıdır.

Yurtdışı Turları hem farklı kültürler tanımak, farklı yerler görmek hem de bir tutku olan Kayak Sporu’ nu dünyanın en uzun pistlerinde kayarak gerçekleştirmek isteyen sporcular tarafından tercih ediliyor.

Kayak Turları Yurtdışı, ülkemizde yılbaşı ve özellikle sömestre dönemlerinde tatilin denk geliyor olmasından dolayı tercih ediliyor.

Yurtdışı Kış Sporları için en çok rağbet gören bölgelerin başında 2014 Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmış Bansko ile Bulgaristan’ nın pistleri ve konaklama merkezleriyle ünlü Borovets, Pamparova, İsviçre’ de lüksün ve konforun keyfini sınırsızca yaşayacağınız St. Moritz, Avusturya Salzburg ve Zell Am See ve daha birçok dünyaca ünlü kayak merkezi.

Uzun kış tatillerinde farklı bir alternatif arayan ve kayak sporundan hoşlananlar için hazırlanmış olan bir çok Yurtdışı Kayak Turu programı ile misafirlerine unutulmaz tatiller yaşatmayı hedefleyen seyahat acenteleri her sene olduğu gibi 2016-2017 sezonu Kayak Turlarından da ümitli olduklarını belirtiyorlar.

Kış sporlarının günümüzde hızla gelişmekte olduğu biliniyor. Aynı zamanda dünyanın bir çok bölgesinde düzenlenen yarışmalar, dünya kupaları çekişmelerinin yanı sıra daha kolay bir şekilde öğrenilebilmesi için bir çok bölgede bulunan özel eğitmenler işe özellikle çocuklar bu denge sporuna küçük yaşlarda alıştırılmaya başlanıyor.

Bir çok aile çocuklarına sömestre tatili için kış tatili hediye ediyor. Özellikle yurt dışında bölgeleri tercih eden aileler hem çocuklarının en iyi pistlerde kaymayı öğrenmesi, hemde farklı kültürler ve bölgeler tanımaları açısından faydalı olacağı inancındalar.  Zorluklarına göre derecelendirilen pistlerde çocuklar spor yapmanın yanı sıra kendileri için hazırlanmış kulüplerde zaman geçirerek karın tadını çıkarırken farklı arkadaşlıklarda edilebilirler.

Kış sporlarını Kids & Travel konsepti ile de yakalayan seyahat acenteleri özellikle çocuklu ailelerin İsviçre,Fransa, Bulgaristan, Avusturya gibi pistlerin fazla olduğu bölgeleri seçtiğine dikkat çekiyor.

Kış Turizminin son yılda en gözdesi Yurtdışı Kayak Turlarıdır.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz