İtalya Kayak Turları

0

İtalya Kayak Turları bölgedeki merkezlerinin ve pistlerinin rahatlığından dolayı kış turizmi denilince ilk akla gelen bölgelerdendir.

İtalya Turlarınız boyunca kış sporlarının yanı sıra Alplerde uzun yürüyüşler yapabilir bir çok ünlü sanatçıya ait eserlerin sergilendiği müzeleri gezebilir ve muhteşem İtayan Mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabilirsiniz.

İtalya kış sporları Aralık ayından Mart’a kadar sürsede bu aylar dışında da her mevsimde farklı güzellikleri olan İtalya’ nın Mt Blanc, ve Valle d`Aosta gibi bölgelerinde tüm yıl boyunca  yapılabilir.

İtalya’ da yapılabilecek aktiviteler

İtalya’ da yapılabilecek kültürel aktivitenin yanı sıra bir çok sportif aktivitede bulunmaktadır. Rüzgar sörfü ve yelkenli yapmak son derece popüler aktivitelerdir. Bisiklet Turları’ da İtalya’ yı yakından tanımak ve keşfetmek için en iyi yollardan birtanesidir. İtalya’ da gezilip görülebilecek bir çok bölge var. Şehirlerinin bir birinden farklı atmosferlerinde yapılabilecek etkinlikler ve alternatifler vardır.

İtalya Turlarında mutlaka yapmanız gerekenlerden birtanesi de mutlaka İtalyan mutfağına ait eşsiz lezzetlerini tatmanızdır.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz