Erzurum 2011 Kış Oyunlarında İlk Gol Heyecanı

0

UNIVERSIAD 2011′ de Ilk Gol Erkekler Buz Hokeyinden Geldi

Erzurum 2011 Kış Oyunlarında ilk gol heyecanı Erkekler Buz Hokeyi’ nde milli sporcu Emre Elevli ilk golü atmanın mutluluğunu yaşadı.

Universiad 2011 Erzurum Kış Oyunlarında Türkiye Slovenya karşılaşmasında gol atan Emre Elevli “gol attığım an çok güzeldi, gol attığımı 4-5 saniye sonra anladım” diye açıklama yaptı.

Erzurum Kış Oyunlarında ilk golü atan Emre aynı zamanda milli takım kaptanı. Buz hokeyine küçük yaşta Kanada’ da başlayan Emre hayatının geri kalanında da Buz Hokeyi için çalışmak istediğini belirtti. Kanada’ da yaşayan Elevli Ailesi sadece oyunları takip edebilmek ve Emre’ yi izleyebilmek için ailece Türkiye’ ye geldiler.

Universiad 2011 ‘ de Curling Galibiyeti

25. Üniversitelerarası Kış Olimpiyatlarında Erkekler Curling çekişmesinde önceki gün Slovenya’ yı 9-3 yenen ve ilk galibiyetini kaydeden Türkiye Erzurumluları sevindirdi. Erzurumlu paten hocası Eren İlter yaptığı açıklamada, “Bana göre büyük başarı. Olmaz diye birşey yok, yeterki çalışılsın gayret edilsin. Türkiye’de ilk defa bu oyunlara ev sahipliği yaptı. İnşallah dünya ve Avrupa Olimpiyatları ‘yla yoluna devam eder” dedi.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz