Kartalkaya’ da kar kalınlığı 2 metreyi ulaştı

0

Kartalkaya da kar kalınlığı 2 metreye ulaştı. Kayakçıları ve işletmecileri sevindiren bu olay ile Kayak Turlarında yeni rota Kartalkaya. / Kayak Haberleri

Son iki gündür aralıklarla fakat etkili bir şekilde devam eden kar yağışları kayak severlerin yüzünü güldürüyor.

Türkiye’nin en önemli kayak merkezlerinden birtanesi olan Kartalkaya Kayak Merkezi haftaiçi ve haftasonu son zamanların en yoğun dönemini geçiriyor.

Kartalkaya Otelleri Kayak Sezonunun en verimli dönemini geçirirken haftasonu kaçamakları için kayak turlarını tercih edenlerin il durağı olan Kartalkaya’ da bulunan tesisler de son zamanlarda yağan kar ve yaşanan yoğunluktan oldukça memnunlar.

Kartalkaya Kayak Merkezi son zamanlarda kayak yapmak için yurtiçi kayak merkezlerini tercih eden jet sosyeteninde dikkatinden kaçmadı.

Kayak Sporu sevenlerin tercih ettikleri Kartalkaya Kayak Merkezine Ulaşım da oldukça kolaydır. Kendi araçları ile Kartalkaya’ ya gidecek olanlar ise zincirlerini unutmamalıdırlar.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz