Sevgililer Günü Tatilinde Kayak Turları

0

Sevgililer Günü 14 Şubat 2011’ de Kayak Turlarına yoğun ilgi gösteriliyor. Yurtiçi kayak merkezlerinde de bir çok farklı alternatif sunuluyor.

Sevgililer Gününde Kayak
yapma keyfini yaşamak isteyenlerin ilk tercihleri tatil döneminin kısa olmasından dolayı yakın bölgeler. Yurtiçi Kayak Merkezleri hazırladıkları paket ve özel programlarla çiftlere kar üzerinde unutulmaz bir Sevgililer Günü Hediyesi vermeyi hedefliyor.

Sevgililer Günü Kayak Turları için hazırlanana programların içersinde beyazlar içersinde aşkınızı “O”na yeniden itiraf edebileceğiniz konseptler hazırlandı.

Sevgililer Günü için henüz bir planı olmayanlar ise seyahat acenteleri vasıtasıyla kış tatilleri için haızrlıklar yapmaya başladı.

Yurtiçi  Yurtdışı Kayak Merkezlerinde Sevgililer Günü Özel olarak hazırlanan romantik paketler, Sevgililer Günü Hediyelerinin hazırlandığı minik sürprizler çiftlerin hafızalarından silinemeyecek bir tatil olacak.

Yurtiçi Kayak Merkezleri, Kar Tatillerini Sevgililer Günü Turları ile birleştiren çiftler için tek gecelik paketlerin yanı sıra daha uzun konaklamalar için de hazırlanan konseptler ile misafirlerini ağırlamaya hazır.

Sevdiği insana Sevgililer Gününde romantik ve farklı bir hediye vermek isteyenlerin tercihi onlara kar tatili hediye ediyorlar.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz