Courchevel Kayak Otelleri

0

Courchevel Kayak Otelleri, bölgenin kayak konusunda gözde olmasında en büyük nedenlerden birtanesidir. Oteller misafirlerine sonsuz ve kusursuz hizmet veriyor.

Courchevel Kayak Otelleri, bölgenin kayak konusunda gözde olmasında en büyük nedenlerden birtanesidir. Kayak dışındaki hizmetleri de misafirlerine sunan tesisler büyük titizlikle misafirlerini ağırlıyor.

Courchevel, Dünyanın en çok tercih edileni ve neredeyse artık kayak ve Fransa kelimeleri yan yana gelince akla ilk gelen olmaktadır. Bir çok otelin penceresinden bakınca aşağıda kayak yapanları görebilirisniz.

Courchevel Kayak Otelleri’nden Bazıları

Hotel De La Loze

Hotel De La Loze, tren istasyonuna 20 km uzaklıktadır. 1992 yılında açılan bu şık otel 1996 yılında yenilenerek hizmete yeniden açılmış ve hala hizmet vermektedir. Kayak pistlerine olan yakınlığından ve otelin şıklığından dolayı tercih ediliyor olmasının yanı sıra fünya ve ünlü Fransa mutfağına ait birbirinden eşsiz lezzetlerde bulabilirsiniz.

Sıcacık ortamı ve konforu ile sizde unutulmaz izler bırakacak olan Hotel De La Loze tüm zarafeti ve misafirperverliği ile misafirlerini bekliyor.

Hotel Annapurna

Hotel Annapurna, Courchevel’ in en yüksekte bulunan otellerinden birtanesidir. Otelin çevresindeki muhteşem manzara sizi büyüleyecek adeta. 6 farklı oda tipi bulunan Hotel Annapurna’ da Spa ve Fitnes merkezleri de bulunmaktadır.

Hotel Annapurna’ da yüzme havuzu, jakuzi, 2 adet Türk Hamamı, 2 adet sauna bulunmaktadır.

Hotel Annapurna’ da haftada birkez otelde canlı müzik eşliğinde alınacak akşam yemekleri ve barmenler tarafından hazırlanan kokteyller döndüğünüzde bile hala damağınızda hoş bir tat bırakacak.

Hotel Annapurn’ ya Cenevre Havalimanından yaklaşık 2 saatte gidilmektedir.

Fransa Kayak Otelleri

Yurtdışı Kayak Otelleri

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz