Pamporovo Kayak Otelleri

0

Pamporovo Kayak Otelleri, Bulgaristan’ ın diğer bölgelerine göre daha sakin daha sessiz otellere sahiptir.

Pamporovo Kayak Otelleri’nden bazılar;

Perelik Resort Palace & SPA Hotel

Perelik Palas Resort Hotel Pamporova’ da 4 yıldızlı bir oteldir. Ayrıca önemli bir Spa merkezi olan Perelik Palas Resort unutulmaz bir kış tatili, spa tatili için en uygun otellerden birtanesidir.

Perelik Resort Palace & SPA Hotel’ in farklı tiplerde toplam 168 odası bulunmaktadır. HJer odasında telefon, internet, kablolu TV, kasa mevcuttur. VIP suit zengin, tam donanımlı mutfak, rahat yemek alanı ve oturma odası ve yatak odası mevcuttur. Stüdyolar da mutfak ve çekyat ve çift kişilik odalar geniş konforlu yataklar bulunuyor.

 

Hotel Orlovetz Resort Pamporovo’ nın en gözde 5 yıldızlı otellerindendir. 98 adet çift kişilik odası bulunan bu otelde 32 adet aile odası bulunmaktadır. Her odasında kablolu tv, telefon, televizyon, minibar bulunmaktadır. 24 saat oda servisi bulunan otel Rhodopi Dağı manzarasına sahiptir. Misafirlerinin konforu ve huzuru için hazırlanmış olan odalarının yanı sıra büyük bir restoranı, spa merkezi, kuaför salonu ve barı var. Geceleri misafirlerinin iyi zaman geçirebilmeleri için diskosu da bulunuyor.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yurtiçi ve Yurtdışı kayak merkezleri, size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden kayak otelleri, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sezon boyunca her gün para iadesi garantisiyle kayak turları sizi bekliyor.

Bir Cevap Yaz